PRODUCTION 20
STANDARD 17
PCC 4
OPEN 3

UWAGA: PRZYPISANIE ZAWODNIKA DO  SQUADU PODSTAWOWEGO NASTĘPUJE Z CHWILĄ ZAKSIĘGOWANIA OPŁATY STARTOWEJ

W PRZYPADKU BRAKU MIEJSCA W ZADEKLAROWANYM SQUADZIE ORGANIZATOR PRZYPISZE ZAWODNIKA DO INNEGO SQUADU

OBSADA SĘDZIOWSKA
NUMER ZAWODNIKA NAZWISKO IMIĘ KLUB SPORTOWY PEŁNIONA FUNKCJA  UWAGI
1  OBSERWATOR ZZSS
2 SKOWRON MARCIN KS GATLING POŁCZYN- ZDRÓJ RM
3 ADAMIAK PIOTR KS GATLING POŁCZYN- ZDRÓJ  SO
4 SKWAREK ANNA KS GATLING POŁCZYN- ZDRÓJ  SO
5 BAJDAN TOMASZ KS GATLING POŁCZYN- ZDRÓJ PCC
6 BONCZEK KRZYSZTOF STS SZCZECIN  CRO  PRODUCTION
7 GŁOWALA JAROSŁAW KS GATLING POŁCZYN-ZDRÓJ PRODUCTION
8 STAŃCZYK ANNA KS GATLING POŁCZYN-ZDRÓJ   STANDARD
9 OKONIEWSKA MAGDALENA KS GATLING POŁCZYN-ZDRÓJ STANDARD
10 OKONIEWSKI ARTUR KS GATLING POŁCZYN-ZDRÓJ   PRODUCTION
11
12
13
14
15
16
LISTA ZAWODNIKÓW
NUMER ZAWODNIKA NAZWISKO IMIĘ KLUB SPORTOWY KLASA SPRZĘTOWA UWAGI
MECZ GŁÓWNY 

SOBOTA GODZINA 9.00 18 MAJA 2019r. TORY 1-8

NIEDZIELA GODZINA 9.00 19 MAJA 2019r.  TORY 9-12

SQUAD 1
 1.1. SIENKIEWICZ PIOTR KS GATLING POŁCZYN-ZDRÓJ STANDARD NIEPOTWIERDZONY
1.2. SIENKIEWICZ MARCIN  KS LOK BIAŁOGARD PCC NIEPOTWIERDZONY
1.3. KARABELA GRZEGORZ KS GATLING POŁCZYN-ZDRÓJ STANDARD NIEPOTWIERDZONY
1.4. RYBICKI DAWID KS GATLING POŁCZYN-ZDRÓJ STANDARD  NIEPOTWIERDZONY
1.5. MIĘTEK PIOTR KS LOK BIAŁOGARD  STANDARD  NIEPOTWIERDZONY
1.6. KOBYLAREK ROBERT DWÓR GRUNWALDZKI POZNAŃ PRODUCTION NIEPOTWIERDZONY
1.7. KRASZEWSKI MIROSŁAW KS LOK BIAŁOGARD STANDARD  NIEPOTWIERDZONY 
1.8. GDANIEC MARCIN KS ELITA  STANDARD  NIEPOTWIERDZONY
1.9. SZCZEPANIAK PRZEMYSŁAW KSK KALIBER 7,62MM SKWIERZYNA STANDARD  POTWIERDZONY 
1.10. SZUŁCIK SEBASTIAN KSK KALIBER 7,62MM SKWIERZYNA STANDARD POTWIERDZONY 
1.11. PONCYLIUSZ PIOTR STS SZCZECIN  STANDARD  NIEPOTWIERDZONY
1.12.  SZCZYPIŃSKI MIECZYSŁAW KKS KALIBER  PRODUCTION  NIEPOTWIERDZONY 
1.13.  WYBRANIEC TOMASZ KKS KALIBER   STANDARD  POTWIERDZONY 
1.14.  MAKSYMIEC BARTOSZ  KS LOK BIAŁOGARD  STANDARD  POTWIERDZONY
SQUAD 2
 2.1. IGNAŚ ANTONI STS SZCZECIN PCC NIEPOTWIERDZONY
2.2. SUDOŁ BARTOSZ ZIEMIA CHEŁMIŃSKA PRODUCTION NIEPOTWIERDZONY
2.3. TROJANOWSKI JAKUB STS SZCZECIN  PRODUCTION POTWIERDZONY 
2.4. SKIBA ADAM KKS KALIBER  PRODUCTION NIEPOTWIERDZONY
2.5. RYBIŃSKI ROMAN STS SZCZECIN PRODUCTION NIEPOTWIERDZONY
2.6. WŁADKOWSKI ROBERT STS SZCZECIN PRODUCTION POTWIERDZONY 
2.7. IWANEK PRZEMYSŁAW STS SZCZECIN  PRODUCTION  POTWIERDZONY 
2.8. PIOTROWICZ ADAM  IMPULS SZCZECINEK STANDARD  POTWIERDZONY
2.9.  BEREZA JACEK STS SZCZECIN STANDARD NIEPOTWIERDZONY
2.10.  FRYDRYCH JAROSŁAW  PTS GRAJCAR  PRODUCTION  NIEPOTWIERDZONY
2.11.  ZAJLER NORBERT  KALIBER KOSZALIN  PRODUCTION  NIEPOTWIERDZONY
2.12.  ZDZIESZYŃSKI DANIEL  STOWARZYSZENIE POGRANICZNIK MIĘDZYZDROJE  PRODUCTION  NIEPOTWIERDZONY
2.13.  KRZYSZTOF RAB  KS GARDA OSTRÓDA  STANDARD  POTWIERDZONY
2.14.  RAWSKI PAWEŁ  KS GATLING POŁCZYN-ZDRÓJ  STANDARD NIEPOTWIERDZONY 
SQUAD 3
3.1. LEŚNIOWSKI KRZYSZTOF ZBROJOWNIA  OPEN NIEPOTWIERDZONY
3.2. KOWALSKI MIECZYSŁAW KKS KALIBER   PRODUCTION NIEPOTWIERDZONY
3.3. WIŚNIEWSKI MACIEJ EXTREME TECH    PRODUCTION POTWIERDZONY
3.4. POPIOŁEK GRZEGORZ RYBIENIEC   PCC NIEPOTWIERDZONY
3.5. LEWANDOWSKI ARKADIUSZ KKS KALIBER   OPEN POTWIERDZONY
3.6.  KATZER JACEK KKS KALIBER  PRO DUCTION POTWIERDZONY 
3.7.  TURCZYN ANDRZEJ  KKS KALIBER  PRODUCTION  POTWIERDZONY
3.8.  SZATKIEWICZ TOMASZ  KKS KALIBER PRODUCTION   NIEPOTWIERDZONY
3.9.  ŚLIWIŃSKI PIOTR KS KOŁOBRZEG  STANDARD  POTWIERDZONY 
3.10.
3.11.
3.12.
3.13.
3.14.
SQUAD 4
 4.1.  KOTAŃSKA ALICJA KS STRZELEC  OPEN  POTWIERDZONY
4.2.
4.3.
4.4.
4.5.
4.6.
4.7.
4.8.
4.9.
4.10
4.11.
4.12.
4.13.
4.14.
SQUAD 5
5.1.   JANKOWSKA KATARZYNA  KS STRZELEC PRODUCTION   NIEPOTWIERDZONY
5.2.  MUSIAŁ MARCIN KS STRZELEC  STANDARD  NIEPOTWIERDZONY 
5.3.
5.4.
5.5.
5.6.
5.7.
5.8.
5.9.
5.10
5.11.
5.12
5.13.
5.14.
ZAWODNICY  REZERWOWI 
NR SQUADU  NAZWISKO IMIĘ  KLUB  KLASA SPRZĘTOWA

 

 

.


Copyright © 2016-2019 KS-GATLING.
Wszelkie prawa zastrzeżone.