OBSADA SĘDZIOWSKA

LP IMIĘ NAZWISKO KLUB FUNKCJA
Zbigniew Masełek Sędzia I klasy OBSERWATOR ZZSS
1  Marcin Skowron  KS Gatling Połczyn-Zdrój RM 
2 Piotr Adamiak  KS Gatling Połczyn-Zdrój SO
3 Anna Skwarek  KS Gatling Połczyn-Zdrój HSO
4 Jarosław Głowala KS Gatling Połczyn- Zdrój QM
5 Krzysztof Bonczek STS Szczecin CRO STAGE I
6 Katarzyna Tokarska KS Gatling Połczyn- Zdrój RO STAGE I
7 Radosław Tokarski KS Gatling Połczyn- Zdrój RO STAGE I
8 Paweł Olech STS Szczecin CRO STAGE II-III
9 Artur Okoniewski KS Gatling Połczyn- Zdrój RO STAGE II-III
10 Piotr Miętek KS LOK Białogard RO STAGE II-III
11 Artur Piasecki STS Szczecin CRO STAGE IV-V
12 Piotr Szklarski KS Gatling Połczyn- Zdrój RO STAGE IV-V
13 Andrzej Ostrowski KS Gatling Połczyn- Zdrój RO STAGE IV-V
13 Tomasz Bajdan  KS Gatling Połczyn-Zdrój CRO STAGE VI
14 Izabela Przybysławska KS Gatling Połczyn-Zdrój RO STAGE VI 
15 Tomasz Kucper KS Gatling Połczyn-Zdrój RO STAGE VI 

LISTA  ZATWIERDZONYCH ZAWODNIKÓW

LP IMIE NAZWISKO KLUB
SQUAD I
1.1. Przemysław Szczepaniak SSK Kaliber 7,62
1.2. Sebastian Szułcik SSK Kaliber 7,62
1.3. Piotr Sienkiewicz KS Gatling Połczyn- Zdrój
1.4. Marcin Sienkiewicz KS LOK Białogard
1.5. Mirosław Kraszewski KS LOK Białogard
1.6. Wojciech Woźniak KS LOK Białogard
1.7. Radosław Żakowiec KS Gatling Połczyn- Zdrój
1.8. Krzysztof Rab KS Garda Ostróda
1.9. Andrzej Piwowarczyk KS Gatling Połczyn- Zdrój
1.10. Piotr Piwowarczyk KS Gatling Połczyn- Zdrój
SQUAD II
2.1. Błażej Siwek WKS Grunwald Poznań
2.2. Jurand Koput Tarcza Szamotuły
2.3. Krzysztof Stępczyński LOK Czaplinek
2.4. Marcin Gdaniec KS Elita
2.5. Paweł Rawski KS Gatling Połczyn-Zdrój
2.6. Grzegorz Złomańczuk KKS Kaliber
2.7. Maciej Wielogórski KS Kołobrzeg
2.8. Johan Kinhult Malmö skyttegille
2.9. Marcin Przybysławski KS Gatling Połczyn- Zdrój
2.10. Zbigniew Przybysławski KS Gatling Połczyn- Zdrój
SQUAD III
3.1. Roman Rybiński STS Szczecin
3.2. Piotr Poncyliusz STS Szczecin
3.3. Rafał Soroko KKS Kaliber
3.4. Sławomir Sękowski KS Strzelec
3.5. Marcin Frąckiewicz KS LOK Białogard
3.6. Adam Skiba KKS Kaiber
3.7. Piotr Wałaszewski KKS Kaliber
3.8. Jacek Bereza STS Szczecin
3.9. Krzysztof Ledzion STS Szczecin
3.10 Adam Szuliński STS Szczecin
SQUAD IV
4.1. Łukasz Kaczanowski KKS Kaliber
4.2. Maciej Ostrowski KKS Kaliber
4.3. Krzysztof Mrzygłód KS Gatling Połczyn-Zdrój
4.4. Zenon Darosz KS Gatling Połczyn-Zdrój
4.5. Grzegorz Karabela KS Gatling Połczyn-Zdrój
4.6. Dawid Rybicki KS Gatling Połczyn-Zdrój
4.7. Arkadiusz Ciuła KS Gatling Połczyn-Zdrój
4.8. Ewa Grzywacz BRASS Kostrzyn
4.9. Zbigniew Grzywacz BRASS Kostrzyn
4.10. Dawid Siwiec BRASS Kostrzyn
4.11. Ryszard Gorka BRASS Kostrzyn
ZAWODNICY  OCZEKUJĄCY NA ZATWIERDZENIE
Mariusz Stankiewicz KS Strzelec Szczecin
Paweł Szwabowicz KS LOK Białogard
Józef Tokarski KS Gatling Połczyn-Zdrój