Lista będzie aktualizowana codziennie

LP IMIĘ NAZWISKO KLUB FACTOR ZATWIERDZONY SQUAD
OBSADA SĘDZIOWSKA
1 Marcin Skowron  KS Gatling Połczyn-Zdrój RO KIEROWNIK ZAWODÓW OBSERWATOR ZZSS
2 Anna Skwarek KS Gatling Połczyn-Zdrój RO BIURO OBLICZEŃ
3 Piotr Adamiak KS Gatling Połczyn-Zdrój RO BIURO OBLICZEŃ
4 Radosław Żakowiec KS Gatling Połczyn-Zdrój RO SEKRETARZ
5 Krzysztof Bonczek STS Szczecin RO STAGE I-II pistolet
6 Paweł Olech STS Szczecin RO STAGE III-IV pistolet
7 Adam Szuliński STS Szczecin RO STAGE V-VI strzelba 
8 Robert Bojaruniec MKS GRYF Szczecin RO STAGE VII-VIII karabin
  LISTA ZAWODNIKÓW   SQUAD
 9 Roman Rybiński STS Szczecin Minor RO I
 10 Tomasz Bajdan KS Gatling Połczyn-Zdrój Minor HRO   I
 11 Zbigniew Przybysławski KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor  V I
 12 Marcin Przybysławski KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor  V I
 13 Izabela Przybysławska KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor V I
 14 Tomasz Kucper KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor V I
 15 Grzegorz Karabela STS Szczecin Minor V I
 16 Andrzej Balcerzak KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor V I
 17 Piotr Piwowarczyk KS Gatling Połczyn- Zdrój Minior V  I
 18 Andrzej Piwowarczyk KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor V
 19 Piotr Walaszewski KKS Kaliber Minor V I
 20 Piotr Miętek KS LOK Białogard Minor RO II 
 21 Radosław Tokarski KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor HRO II
 22 Marcin Sienkiewicz KS LOK Białogard Minor II
 23 Piotr Sienkiewicz KS LOK Białogard Minor II
 24 Magdalena Okoniewska KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor V II
 25 Artur Okoniewski KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor V II
 26 Paweł Rawski KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor V II
 27 Michał Sankowski KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor V II
 28 Katarzyna Tokarska KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor V  II
 29 Józef Tokarski KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor V  II
 30 Dawid Rybicki KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor V II
 31 Wojciech Woźniak  KS LOK Białogard  Minor RO  III 
 32 Błażej Raniowski KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor HRO III
 33 Antoni Ignaś STS Szczecin Minor III
 34 Sławomir Sękowski KS Strzelec Szczecin Minor III
 35 Bartosz Dalewski Regalica Gryfino Minor V III
 36 Marcin Kaluga  STS Szczecin Minor V III
 37 Zbigniew Pawłowski STS Szczecin Minor V III
 38 Krzysztof Rab Garda Ostróda Minor V III
 39 Arkadiusz Lewandowski KKS Kaliber Minor V III
 40 Ryszard Kuberski Impuls Szczecinek Minor V III
 41 Zenon Darosz KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor V III
 42 Krzysztof Mrzygłód KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor V III
 43  Mirosław Kraszewski  KS LOK Białogard Minor RO  IV 
 44 Piotr Szklarski KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor HRO IV
 45 Artur Piasecki STS Szczecin Minor V IV
 46  Artur Domagała  KS Gatling Połczyn-Zdrój  Minor IV
 47  Andrzej Fąfara  KS Gatling Połczyn-Zdrój  Minor IV
 48 Patryk Fąfara KS Gatling Połczyn-Zdrój Minor V IV
 49 Oskar Kozłowski KKS Kaliber Minor V  IV
 50 Norbert Kiderys STS Szczecin Minor V IV
 51 Tomasz Wybraniec KS Kaliber Minor V IV
 52 Robert Wilk STS Szczecin Minor V IV
 53 Norbert Zajler KS Kaliber Minor V IV
 54 Krzysztof Michałowski MKS Gryf Szczecin Minor RO V
 55 Piotr Babski KS Gatling Połczyn- Zdrój Minor HRO  V
 56 Rafał Szeliga STS Szczecin Minor V V
 57 Wojciech Surma SKS Legion Stargard Minor V V
 58 Grzegorz Wilkos STS Szczecin Minor V V
 59 Paweł Pokojski STS Szczecin Minor V V
 60 Wojciech Poncyliusz STS Szczecin Minor V V
 61 Marek Dąbrowski STS Szczecin Minor V V
 62 Bogusław Adamów STS Szczecin Minor V V
 63 Krzysztof Gruchała KS LOK Białogard Minor V V
 64 Artur Kucharczyk STS Szczecin Minor V V
 65 Maciej Kucharczyk STS Szczecin Minor V V