OBSADA SĘDZIOWSKA

LP IMIĘ NAZWISKO KLUB FUNKCJA
1 Marcin Skowron KS Gatling Połczyn-Zdrój RM
2 Piotr Adamiak KS Gatling Połczyn-Zdrój  SO
3 Anna Skwarek KS Gatling Połczyn-Zdrój  HRO SO
4 Wojciech Woźniak KS LOK Białogard CRO 1
5 Piotr Miętek KS LOK Białogard RO Stage 1
6  Maciej  Wielogórski  KS Kołobrzeg RO Stage 1
7 Robert Bojaruniec MKS Gryf CRO Stage 2,4
8  Antoni Ignaś  STS Szczecin RO Stage 2,4
9 Krzysztof Bonczek STS Szczecin CRO Stage 3
10 Magdalena Okoniewska KS Gatling Połczyn-Zdrój RO Stage 3
11 Artur Okoniewski KS Gatling Połczyn-Zdrój RO Stage 3
12 Tomasz Bajdan KS Gatling Połczyn-Zdrój  CRO Stage 5,6
13 Anna Stańczyk KS Gatling Połczyn- Zdrój RO Stage 2,4
14  Piotr Szklarski  KS Gatling Połczyn-Zdrój  RO Stage 5,6
15 Jarosław Głowala KS Gatling Połczyn-Zdrój QM
 Andrzej Ostrowski   KS Gatling Połczyn- Zdrój

LISTA ZAWODNIKÓW

LP IMIĘ NAZWISKO KLUB CHCĘ SĘDZIOWAĆ
SQUAD I
1.1 Adam Piotrowicz Impuls Szczecinek
1.2 Wojciech Surma KS Legion Stargard
1.3 Marcin Sienkiewicz KS LOK Białogard
1.4 Piotr Sienkiewicz KS Gatling Połczyn-Zdrój
1.5 Piotr Wałaszewski KKS Kaliber
1.6 Paweł Rawski KS Gatling Połczyn-Zdrój
1.7 Krzysztof Rab KS Garda Ostróda
1.8 Mirosław Kraszewski KS LOK Białogard
SQUAD II
2.1 Patryk Fąfara KS Gatling Połczyn-Zdrój
2.2 Andrzej Fąfara KS Gatling Połczyn-Zdrój
2.3 Łukasz Kaczanowski KKS Kaliber
2.4 Maciej Ostrowski KKS Kaliber
2.5 Adriana Kędziora KKS Kaliber
2.6 Euzebiusz Duchnowski SSK Kaper
2.7 Oskar Kozłowski KKS Kaliber
SQUAD III
3.1 Zenon Darosz KS Gatling Połczyn-Zdrój
3.2 Krzysztof Mrzygłód KS Gatling Połczyn-Zdrój
3.3 Marcin Gdaniec KS Elita
3.4 Mariusz Stankiewicz KS Strzelec
3.5 Arkadiusz Lewandowski KKS Kaliber
3.6 Arkadiusz Ciuła KS Gatling Połczyn- Zdrój
3.7 Rafał Soroko KKS Kaliber
3.8 Dawid Rybicki KS Gatling Połczyn- Zdrój
3.9 Grzegorz Karabela KS Gatling Połczyn- Zdrój
SQUAD IV
4.1 Eryk Nizinkiewicz STS Szczecin
4.2 Tomasz Wybraniec KKS Kaliber
4.3 Piotr Poncyliusz STS Szczecin
4.4 Mateusz Potyrała STS Szczecin
4.5 Roman Rybiński STS Szczecin
4.6 Jacek Bereza STS Szczecin
4.7 Marcin Pasikiewicz SKS Legion
4.8 Daniel Hurec SKS Legion
ZAWODNICY OCZEKUJĄCY NA POTWIERDZENIE
Norbert Kiderys STS Szczecin V
Artur Piasecki STS Szczecin
Jacek Antczak KKS Kaliber
Andrzej Piwowarczyk KS Gatling Połczyn-Zdrój
Piotr Piwowarczyk KS Gatling Połczyn- Zdrój
Artur Skrzypek KKS Kaliber
Marcin Kaługa STS Szczecin
Alicja Kotańska KS Strzelec V
Bartosz Dalewski Regalica Gryfino
Robert Wilk STS Szczecin