W związku z dużym zainteresowaniem seminarium strzelectwa sportowego zmuszeni jesteśmy zmienić miejsce zajęć. Zajęcia odbędą się w kinie „Goplana” w Połczynie- Zdroju przy ulicy Parkowej 4.

Harmonogram zajęć:

SOBOTA

godz. 9.00-13.00- zajęcia teoretyczne w sali kinowej kina „GOPLANA”

13.00- 14.00 przerwa obiadowa

14.00-16.00 zajęcia teoretyczne w sali kinowej kina „GOPLANA”

16.0-16.30 egzamin teoretyczny dla kandydatów na sędziego III klasy  strzelectwa dynamicznego.

NIEDZIELA

10.00-14.00 zajęcia praktyczne na strzelnicy sportowo- myśliwskiej w Łężku.

Uczestnicy seminarium powinni posiadac ze sobą przybory do pisania oraz notatniki.

Kandydaci na sędziego III klasy strzelectwa dynamicznego ponadto powinni posiadać licencję sędziego III klasy celem okazania oraz zdjęcie legitymacyjne do licencji.

 

Do zobaczenia

Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Aktualności

Egzamin kompetencyjny IPSC 30 Marca 2019 r.

Egzamin odbędzie się na strzelnicy KS Gatling Połczyn-Zdrój Termin : 30.03.2019r. o godz. 13 :00 Miejsce: Strzelnica w Łężku Organizator: Klub Strzelecki Gatling Połczyn-Zdrój Data: 30.03.2019r., godz. 13:00 (cz. teoretyczna), godz. 13:30 (cz. praktyczna) Koszt: Czytaj więcej…

Aktualności

Egzamin na Patent Strzelecki 15 czerwca 2019 r.

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego  organizuje egzamin na patent strzelecki. Aby wziąć udział w egzaminie należy zarejestrować się na stronie  https://portal.pzss.org.pl/ Egzamin odbędzie się na strzelnicy myśliwsko- sportowej Klubu Strzeleckiego Gatling w Połczynie-Zdroju w dniu 15 czerwca Czytaj więcej…

Aktualności

Koszulki klubowe propozycja

Poniżej prezentujemy koszulki członkowskie naszego klubu. Koszulka wykonana jest ze 100% Poliester sportowa oddychająca. Koszulki mogą być  spersonalizowane na plecach i z przodu na klatce piersiowej /NAZWISKO, IMIĘ lub ALIAS/. Od tego dnia zaczniemy też zbierać zamówienia. Czytaj więcej…