Na przełomie sierpnia i września 2016 r. po powołaniu Klubu Strzeleckiego KS Gatling i sformalizowaniu dokumentacji związanej ze strzelnicą rozpoczęły się prace ziemne związane z rozbudową strzelnicy o 3 osie strzeleckie.

We wrześniu Burmistrz Połczyna- Zdroju Pani Barbara Nowak oficjalnie otwiera strzelnicę na której w tym samym dniu odbywają się po raz pierwszy inauguracyjne zawody IPSC.

W grudniu 2016r. decyzją Zarządu klubu zakupiony zostaje kontener który ma służyć jako magazyn klubu oraz tarczownia.

Rok 2017 r. po odnowieniu kontenera w listopadzie do istniejącego kontenera zostaje dobudowana wiata.

W chwili obecnej trwają procedury związane z wykonaniem przyłącza energetycznego do strzelnicy.
W niebawem kolejne inwestycje 🙂

.

Copyright © 2016-2019 KS-GATLING.
Wszelkie prawa zastrzeżone.