Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego  organizuje egzamin na patent strzelecki.

Aby wziąć udział w egzaminie należy zarejestrować się na stronie  https://portal.pzss.org.pl/

Egzamin odbędzie się na strzelnicy myśliwsko- sportowej Klubu Strzeleckiego Gatling w Połczynie-Zdroju w dniu 20 października 2018r.

W związku z egzaminem KS Gatling Połczyn- Zdrój organizuje kurs przygotowawczy do w/w egzaminu w dniach 13-14 w godz. 10.00-14.00 oraz 19 października. w godz. 17.00- 20.00

Zajęcia odbędą się w Połczynie- Zdroju w Centrum Kultury przy ulicy Parkowej 4 oraz oraz na strzelnicy myśliwsko- sportowej w Łężku.

 

Kurs będzie prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę, weteranów jednostek specjalnych i obejmować będzie przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego strzelania z broni sportowej /GLOCK, WALTHER, CZ, Scorpio, UZI, AKMS, KBS Beryl, Mossberg/ na strzelnicy KS GATLING w Łężku.

Egzamin na patent strzelecki, uprawnia do:
– uprawiania strzelectwa sportowego,
– wystąpienia o licencję zawodniczą,
– uzyskania pozwolenia na broń sportową,

Warunki uczestnictwa:
– ukończone 18 lat
– co najmniej 3 miesięczna przynależność do klubu strzeleckiego potwierdzoną przez macierzysty Klub Sportowy
– złożenie poprawnie wypełnionego wniosku o nadanie patentu.

 

Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Aktualności

Koszulki klubowe propozycja

Poniżej prezentujemy koszulki członkowskie naszego klubu. Koszulka wykonana jest ze 100% Poliester sportowa oddychająca. Koszulki mogą być  spersonalizowane na plecach i z przodu na klatce piersiowej /NAZWISKO, IMIĘ lub ALIAS/. Od tego dnia zaczniemy też zbierać zamówienia. Czytaj więcej…

Aktualności

Wielobroniowy Turniej Strzelecki Ochotniczych Straży Pożarnych

W dniu 21 kwietnia na strzelnicy myśliwsko- sportowej w Łężku odbyły się zawody strzeleckie członków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Połczyn- Zdrój o Puchar Burmistrza Połczyna- Zdroju. Obsadę sędziowską zawodów objęli członkowie miejscowego klubu Czytaj więcej…

Aktualności

Wielobroniowe zawody OSP o Puchar Burmistrza Połczyna- Zdroju

W dniu 21 kwietnia o godzinie 10.00 na strzelnicy myśliwsko- sportowej w Łężku odbędą się wielobroniowe zawody Ochotniczych Straży Pożarnych  w strzelectwie sportowym  o Puchar Burmistrza Połczyna- Zdroju. Obsada sędziowska zawodów: Marcin Skowron sędzia klasy Czytaj więcej…