Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego  organizuje egzamin na patent strzelecki.

Aby wziąć udział w egzaminie należy zarejestrować się na stronie  https://portal.pzss.org.pl/

Egzamin odbędzie się na strzelnicy myśliwsko- sportowej Klubu Strzeleckiego Gatling w Połczynie-Zdroju w dniu 15 czerwca 2019r.

Kurs będzie prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę, weteranów jednostek specjalnych i obejmować będzie przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego strzelania z broni sportowej /GLOCK, WALTHER, CZ, Scorpio, UZI, AKMS, KBS Beryl, Mossberg/ na strzelnicy KS GATLING w Łężku.

Egzamin na patent strzelecki, uprawnia do:
– uprawiania strzelectwa sportowego,
– wystąpienia o licencję zawodniczą,
– uzyskania pozwolenia na broń sportową,

Warunki uczestnictwa:
– ukończone 18 lat
– co najmniej 3 miesięczna przynależność do klubu strzeleckiego potwierdzoną przez macierzysty Klub Sportowy
– złożenie poprawnie wypełnionego wniosku o nadanie patentu.

 

Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Aktualności

Egzamin kompetencyjny IPSC 30 Marca 2019 r.

Egzamin odbędzie się na strzelnicy KS Gatling Połczyn-Zdrój Termin : 30.03.2019r. o godz. 13 :00 Miejsce: Strzelnica w Łężku Organizator: Klub Strzelecki Gatling Połczyn-Zdrój Data: 30.03.2019r., godz. 13:00 (cz. teoretyczna), godz. 13:30 (cz. praktyczna) Koszt: Czytaj więcej…

Aktualności

Koszulki klubowe propozycja

Poniżej prezentujemy koszulki członkowskie naszego klubu. Koszulka wykonana jest ze 100% Poliester sportowa oddychająca. Koszulki mogą być  spersonalizowane na plecach i z przodu na klatce piersiowej /NAZWISKO, IMIĘ lub ALIAS/. Od tego dnia zaczniemy też zbierać zamówienia. Czytaj więcej…

Aktualności

Wielobroniowy Turniej Strzelecki Ochotniczych Straży Pożarnych

W dniu 21 kwietnia na strzelnicy myśliwsko- sportowej w Łężku odbyły się zawody strzeleckie członków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Połczyn- Zdrój o Puchar Burmistrza Połczyna- Zdroju. Obsadę sędziowską zawodów objęli członkowie miejscowego klubu Czytaj więcej…